Kannelde ja kandletarvikute müük ja ost

Tihti soovitakse osta endale kannelt või müüa oma kasutult seisvat kannelt. Siia on võimalik lisada (esmajoones Tallinnas Klaverivabrikus toodetud) kandle või kandle tarvikute (kandlekohver, kandlekast, kandlekott, kandlekeeled, häälestusvõti jne) ostu- või müügikuulutus. Küsi julgelt lisa kirjutades simmaniduo@gmail.com  

Minu missioon on, et igaüks saaks kuulda kandlemuusikat ja olen huvitatud, et kandled satuvad nende inimeste kätte, kellel on soov mängida!Müün kandle, müüa kannel


1. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


2. Müüa hooldatud, häälespüsiv, häälestatud kitsa pikilõhega kõlakastil (vt pilt all) 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


3. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Komplektis kandle jalad (3 tk). Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.
4. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud Tallinna Klaverivabriku akordkannel (duurkannel)5. (Müüdud) 5duuriga 55keelega Klaverivabriku jalgadega (komplektis kandle jalad, 3 tk) poolkromaatiline rahvakannel (renoveeritud) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


6. 5duuriga 55keelega Klaverivabriku poolkromaatiline rahvakannel (ilma jalgadeta) (renoveeritud) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.
Müüa kandletarvikud ja lisad


1. Müüa kandlevõti (häälestusvõti, klaverivõti), Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.

2. Müüa kasutatud kandlekohver (pillikohver, kandlekast) Klaverivabriku rahvakandle hoidmiseks. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.

3. Müüa uus kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku rahvakandlele ja duurkandlele. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


4. Virbel (virblid), läbimõõt 5,5 mm, 6,7 mm ja 6,9-7 mm

5.Kandlekeeled (keeled kandlele valmistatakse ostja soovidest lähtuvalt)

6. Kandlajalgade kott 

7. Kromaatiline häälestaja (kandle häälestaja, klaveri häälestaja, digital tuner)

8. Kandle jalg, kandlejalg, kokkukäiv, ideaalne Klaverivabriku akordkandlele, duurkandleleOstan kandle, kandle ost, osta kannel
1. Ostan Tallinna Klaverivabriku kandle (võib olla ka katkine, remontivajav või varuosadeks sobiv). Palun saata pildid ja hinnasoov simmaniduo@gmail.com

esilehele