Kannelde ja kandletarvikute müük, rent ja ost

Tihti soovitakse osta endale kannelt või müüa oma kasutult seisvat kannelt. Siia on võimalik lisada (esmajoones Tallinnas Klaverivabrikus toodetud) kandle või kandle tarvikute (kandlekohver, kandlekast, kandlekott, kandlekeeled, häälestusvõti jne) müügikuulutus. Küsi julgelt lisa kirjutades simmaniduo@gmail.com  

Minu missioon on, et igaüks saaks kuulda kandlemuusikat ja olen huvitatud, et kandled satuvad nende inimeste kätte, kellel on soov mängida!
Allpool müüdavad Klaverivabriku kandled on renoveeritud ja hooldatud. Võimalik on valida mitme huvipakkuva kandle hulgast sobivam, sest iga kandle kõla, välimus ja hing on ainulaadsed. Rahvakanneldel on võimalik valida nii jalgadeta kui jalgadega kandleid. 

Võimalik on osta ka arvega tasudes pangaülekandega. Laenu ja liisingu võimalus. Võimalus tasuda osa summast oma katkise ja mittevajaliku Klaverivabriku kandlega.
Müün kandle, müüa kannel, rahvakannel, akordkannel, duurkannel, kromaatiline kannel


1. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. Võimalik on valida mitme kandle hulgast endale meeldivaim kannel ja juurde osta ka kandlejalgade komplekt koos kinnitusega
2. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel jalgadega. Komplektis kandle jalad (3 tk). Garantii. Võimalik on valida mitme kandle hulgast endale meeldivaim kannel.
3. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud Tallinna Klaverivabriku akordkannel (duurkannel). Võimalik soodsalt juurde osta kohver (kandlekast) ja kandlejalgade komplekt koos kinnitusega. Võimalik on valida mitme kandle hulgast endale meeldivaim kannel.
4. 5duuriga (5 akordiga) 55keelega Klaverivabriku (või Klaverivabriku kandle väga täpne koopia) poolkromaatiline rahvakannel (renoveeritud) jalgadega (komplektis kandle jalad, 3 tk) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. 


5. 5duuriga 55keelega Klaverivabriku poolkromaatiline rahvakannel (ilma jalgadeta) (renoveeritud) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii.  Võimalik on valida mitme kandle hulgast endale meeldivaim kannel ja juurde osta ka kandlejalgade komplekt koos kinnitusega
6. Müüa heas korras, KROOMITUD VIRBLITEGA, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. 


7.  Müüa 3 duuriga 42keelega ELEKTRIKANNEL (Klaverivabriku rahvakandle koopia, millele on lisatud helipea). Tehtud ja varem remonditud teadmata kandlemeistri poolt. Kõlakast tugev ja kasutusjälgedega. Hooldusel on püütud säilitada kandle esialgne välimus. Häälestatud. Garantii.  Võite teha oma hinnapakkumise.8. Müüa ka üksikuid uusi ja kasutamata heas korras Klaverivabriku rahvakandleid.


9. Müüa kromaatiline kannel 44 keelt koos kastiga. Ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Hooldusel on püütud säilitada kandle esialgne välimus. Võimalik juurde osta kandlejalad koos kinnitusega. Häälestatud. Garantii. Võite teha oma hinnapakkumise.


10. Müüa remontivajav kromaatiline kannel, klaverivabriku kromaatilise kandle koopia (46 keelt, kelte kõrgused ja paigutus sama kui klaverivabriku kromaatilisel kandlel)

11. Tallinna Klaverivabriku kromaatiline kannel (46 keelt, kompletis kandle jalad) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii.Müüa kandletarvikud ja lisad (Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega)


1. Müüa kandlevõti (Klaverivabriku kandle häälestusvõti, klaverivõti), erinevad mõõdud virblile ca 6,5 mm ja 5 mm ja 4 mm. 

2. Müüa väikekandle võti (väikekandle häälestusvõti, klaverivõti), virblile ca 4x4 mm või läbimõõt ca 4,9 mm. 

3. Müüa uus kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku rahvakandlele, rahvakandle kohver, rahvakandle kast

4. Müüa kasutatud kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku duurkandlele (akordkandlele). Klaverivabriku duurkannel kohvrisse! Erinevad kujundused ja tüübid. 
akordkandle kast duurkandle kast

5. Müüa kasutatud kandlekohver (pillikohver, kandlekast, pillikast, rack) Klaverivabriku rahvakandlele
6. Virbel (virblid, häälestuspulk, häälestuspulgad), läbimõõt 5,5 mm, 6,7 mm või 6,9-7 mm7. Kromaatiline häälestaja (kandle häälestaja, klaveri häälestaja, digital tuner)


8. Kandlekeeled, erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm) ja mähitud keeled. Keeled kandlele valmistatakse eritellimusena ostja soovidest ja mõõtudest lähtuvalt. Ostusoovis palun kirjuta keele läbimõõt, pikkus ja kas tavaline või mähitud keel. 

9. Müüa kandlekeele traati (klaveri keel, pianiino keel, keeletraat) erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm). Saad ise teha keeled oma kandlele!

10. Kandle jalad, kandle jalg, kandle jalagde komplekt, rahvakandle jalad koos kinnitustega, kromaatilised kandle jalad koos kinnitustega (komplekt). Eritellimusel võimalik valmistada jalad kliendi soovitud pikkuses

11. Helipea Klaverivabriku kandlele. pikkus 450 mm, laius 25 mm ja paksus 7 mm


12. Müüa Klaverivabiku kromaatilise kandle kott (paksemast materjalist, eraldi sahtel kandle jalgade jaoks, käepide, seljas kandmise rihm, lukuga, kasutatud)
Kandle rent, kannelde rentimine, rendile anda kannel

Annan rendile Tallinna Klaverivabriku kolmeduuriga rahvakandle. Lisaks tasuta kandleõppevideod Kandlemees Sander Kandlekool


Ostan kandle, kandle ost, osta kannel, kannelde ost
Ostan Tallinna Klaverivabriku kandle - rahvakandle, poolkromaatilise kandle, kromaatilise kandle, duurkandle või akordkandle (võib olla ka katkine, remontivajav või varuosadeks sobiv).
Uue kandle ostul on Teil võimalus tasuda osa summast oma katkise ja mittevajaliku kandlega. Palun saata pildid ja hinnasoov simmaniduo@gmail.com

esilehele


Sale of zither and zither accessories

Verkauf von zither

Kanteli ja tarvikkeiden myynti