Kannelde ja kandletarvikute müük, rent ja ost

Tihti soovitakse osta endale kannelt või müüa oma kasutult seisvat kannelt. Siia on võimalik lisada (esmajoones Tallinnas Klaverivabrikus toodetud) kandle või kandle tarvikute (kandlekohver, kandlekast, kandlekott, kandlekeeled, häälestusvõti jne) ostu- või müügikuulutus. Küsi julgelt lisa kirjutades simmaniduo@gmail.com  

Minu missioon on, et igaüks saaks kuulda kandlemuusikat ja olen huvitatud, et kandled satuvad nende inimeste kätte, kellel on soov mängida!Müün kandle, müüa kannel


1. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.2. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel (2885). Komplektis kandlised kandle jalad (3 tk). Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.
4. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud Tallinna Klaverivabriku akordkannel (duurkannel). Võimalik soodsalt juurde osta kandlejalg (vt allpool).  Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.5. 5duuriga (5 akordiga) 55keelega Klaverivabriku (või Klaverivabriku kandle väga täpne koopia) poolkromaatiline rahvakannel (renoveeritud) jalgadega (komplektis kandle jalad, 3 tk) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


6. 5duuriga 55keelega Klaverivabriku poolkromaatiline rahvakannel (ilma jalgadeta) (renoveeritud) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


7. Klaverivabriku kromaatiline kannel koos jalgadega ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Võimalik osta koos koti ja flightcasega (kohver, kast). Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


7. SOODNE ja unikaalne topelkeeltega G-duuris 3 duuriga rahvakannel (valmistatud: kandlemeister Aleksander Niitoja, Otepää, 2.04.1972) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel on hooldatud ja häälestatud. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


8. Müüa heas korras, KROOMITUD VIRBLITEGA, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega.


9.  Müüa 3 duuriga 42keelega RAHVAKANNEL-ELEKTRKANNEL (Klaverivabriku kandle koopia, millele on lisatud helipea), hooldatud ja häälestatud. Garantii. Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega. 10. Müüa ka üksikuid uusi ja kasutamata heas korras Klaverivabriku rahvakandleid.Müüa kandletarvikud ja lisad (Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega)


1. Müüa kandlevõti (häälestusvõti, klaverivõti), virblile ca 6,5 mm. 

2. Müüa väikekandle võti (väikekandle häälestusvõti, klaverivõti), virblile ca 4 mm. 

3. Müüa kasutatud kandlekohver (pillikohver, kandlekast) Klaverivabriku rahvakandle hoidmiseks

4. Müüa uus kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku rahvakandlele. 

5. Müüa kasutatud kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku duurkandlele (akordkandlele). Klaverivabriku duurkannel kohvrisse! Erinevad kujundused ja tüübid. 
akordkandle kast duurkandle kast


6. Virbel (virblid), läbimõõt 5,5 mm, 6,7 mm ja 6,9-7 mm

7.Kandlekeeled ja kandlekeele traat (erinevad läbimõõdud, keeled kandlele valmistatakse eritellimusena ostja soovidest ja mõõtudest lähtuvalt)

8. Kromaatiline häälestaja (kandle häälestaja, klaveri häälestaja, digital tuner)

9. Klaverivabriku kandle kohver (flightcase) (kasutatud) (tugevast materjalist, pehmendused, tugevdatud nurgad, kvaliteetsed sulgurid, ratastega). Sobib nii rahvakanneldele kui ka kromaatilisele kandlele!10. Klaverivabriku andle kott (kasutatud) Sobib nii rahvakanneldele kui ka kromaatilisele kandlele! 
 


11. Kandle jalg, kandlejalg, kokkukäiv, ideaalne Klaverivabriku akordkandlele, duurkandlele

12. Kandlekeeled, erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm) ja mähitud keeled. Ostusoovis palun kirjuta keele läbimõõt, pikkus ja kas tavaline või mähitud keel. 

12. Müüa kandlekeele traati erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm). saad ise teha keeled oma kandlele!


Kandle rent, kannelde rentimine, rendile anda kannel

1. Annan rendile Tallinna Klaverivabriku kolmeduuriga rahvakandle. Lisaks tasuta kandleõppevideod Kandlemees Sander Kandlekool


Ostan kandle, kandle ost, osta kannel
1. Ostan Tallinna Klaverivabriku kandle (võib olla ka katkine, remontivajav või varuosadeks sobiv). Palun saata pildid ja hinnasoov simmaniduo@gmail.com

esilehele